Marka Morelowa Szafa jest dedykowana zarówno osobom dorosłym, które lubią podążać za trendami, jak również rodzinom z dziećmi - które szukają dla swoich podopiecznych polskich ubrań i dodatków najwyższej jakości.

Bazujemy na polskich tkaninach, które są trwałe podczas użytkowania. W naszej ofercie najdziesz ubrania dla dzieci oraz kolekcję ubrań dla kobiet i mężczyzn, stale poszerzaną o nowe wzory.

Dodatkową propozycją są dodatki takie jak: torby różnego typu, gumki do włosów, fartuszki i czapeczki dla dzieci. Wszystko szyte jest ręcznie w Poznaniu.

Marka została stworzona przez kobiety, które każdego dnia dbają o najwyższą jakość oferowanego asortymentu.

Poznaj nas:

Edyta Durmowicz - Właścicielka & Najlepsza Szefowa

Zawsze w pracy, zawsze w biegu ale z uśmiechem wymyśla nowe wzory i fasony, negocjuje z dostawcami, pakuje dla Was paczki i jest z Wami -      naszymi klientami - w stałym kontakcie. To ona dba o świetną atmosferę w naszym zespole i jest naszym "motywatorem do pracy". Wymaga, motywuje do pracy i sprawia, że lubimy poniedziałki.

Kontakt: edyta.durmowicz@gmail.com

Gabi Jakubowska - Manager ds. sprzedaży i rozwoju sieci

Do jej zadań zadań należy obsługa techniczna platform sprzedażowych, przygotowywanie grafik, kontakt z kontrahentami w kraju i za granicą oraz marketing. Lubi kontakt z ludźmi.

Anna Bilyk - Stażystka

Nasz dobry duch w zespole. Zawsze chętna do pomocy, pogodna i pomysłowa. Wspiera nas w działaniach marketingowych oraz sprzedażowych, nie bojąc się nowych wyzwań. Dzięki niej mamy owocne "burze mózgów" i miliony pomysłów. Jest naszym wsparciem w obsłudze social mediów. 

W razie pytań uprzejmie zapraszamy do kontaktu:

edyta.durmowicz@gmail.com